Blue Knights - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vojto29 - Nezabudnutežný

Goto down

Vojto29 - Nezabudnutežný Empty Vojto29 - Nezabudnutežný

Odoslať  Viktor 36 Ut 6 september 2011 - 22:00

Tento hráč začal hra RuneScape niekedy na prelome rokov 2006 a 2007. Okrem Jozefa, ktorého som poznal aj v reálnom živote, bol prvý slovenský hráč, ktorého som spoznal na RuneScape. Keď sme pri zakladaní klanu hžadali nových členov, tak sa k nám s radosou pridal.

Vojto sa vežmi do vedenia klanu netlačil, ale sem-tam nám s niečim pomohol. Tento hráč sa preslávil nielen v BK. Je slávny aj v CZ/SK komunite, pretože má vysoký total a skills. Blue Knights bol myslím jeho prvý a taktiež aj posledný klan, v ktorom bol členom. Vežakrát sa pokúsil o koniec s hrou, ale nedarilo sa mu to... Keď už bol najvyskillovanejší hráč v klane, tak som mu dal hodnos God of BK a stal sa idolom pre všetkých našich členov. Veža hráčov sa ho snažilo predbehnú, no darmo. Keď si pozriete jeho skilly, tak prídete na to, že to nebolo také žahké. Navštevoval naše warky a vežakrát sa nám podarilo vyhra vďaka jeho maxed combat levelu.

Teraz už tento hráč RuneScape nehrá, ale všimol som si, že niekedy navštevuje naše fórum. Za svoje najväčšie úspechy považuje svoje skilly, ale najmä svoj Maxed Combat level, ktorý dal po pridaní summoningu do hry ako jeden z prvých CZ/SK hráčov.
Viktor 36
Viktor 36
Leader
Leader

Počet príspevkov : 2769
Age : 30
Bydlisko : Slovensko, Belža
Registration date : 09.04.2008
RS Name : Viktor 36
IRC Nick : Viktor_36
Clan : Clan Europe
F2P Combat : 126

http://www.vksoft.eu/

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.