Blue Knights - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Blue Knights - Fórum
 
DomovDomov  Pravidlá  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Stromovous1 - Usilovný

Goto down 
AutorSpráva
Viktor 36
Leader
Leader
Viktor 36

Počet príspevkov : 2767
Age : 27
Bydlisko : Slovensko, Belža
Registration date : 09.04.2008
RS Name : Viktor 36
IRC Nick : Viktor_36
Clan : Clan Europe
F2P Combat : 126

Stromovous1 - Usilovný Empty
OdoslaťPredmet: Stromovous1 - Usilovný   Stromovous1 - Usilovný EmptySt september 07, 2011 10:44 pm

NᚠStromek spatril prvýkrát Lumbridge niekedy okolo roku 2002. Aj keď hral RuneScape už takto dlho, tak bol tento klan jeho prvým a taktiež aj posledným klanom v jeho RuneScape kariére.

Jeho dátum vstupu do tohto klanu si už nepamätám ani ja, ani on. Bolo to už vežmi dávno. Tiež začal ako nový člen klanu a postupne sa prepracoval až do vedenia klanu. Bol generálom klanu až sa dostal na pozíciu CW-Leadra klanu. Bol prvým Čechom vo vedení klanu od jeho vzniku. Jeho pozícia mu neostala vežmi dlho, ale aj potom usilovne pracoval pre klan. Bol aktívnym členom a zúčastňoval sa na všetkých akciách klanu, na ktoré sa mohol dostavi. Asi o rok neskôr sa z neho znovu stal CW-Leader a už začal pracova aj na zlepšovaní klanu. V júni 2010 napísal Rebríček Hodností a tým sa postaral o lepší chod nášho klanu. Tento rebríček nám ostal doteraz, aj keď sa v ňom odohralo už veža zmien. Po každej warke ostal so mnou konzultova ďalšie pokračovanie klanu. Boli to naše tajné porady, o ktorých nevedeli ani členovia klanu. Osobne sme spolu zhodnotili každého člena a dávali sme nové hodnosti podža zásluh. CW-Leadrom bol takmer rok a v septembri 2010 sa rozhodol, že prejde s vedenia pri Clan Wars na Monster Huntingy a tak sa z neho stal MH-Leader. Táto hodnos mu ostala až do februára 2011, kedy prestal hra RuneScape. Jeho dôvodom boli "debilné" updaty, ktoré Jagex neustále presadzoval. Teraz už RuneScape nehrá, ale aj napriek tomu sem-tam zavíta na naše fórum a rád sa dozvedá na Skype informácie o BK.

Za jeho najväčšie úspechy v RuneScape považuje, citujem : "Kdybych měl na Rsku počítat své největší úspěchy, museli bychom napřed společně (celý klan myšleno) stanovit období, pro které ten úspěch má být a také pro jaký směr. Fakticky řečeno, sám jsem si pro sebe nasbíral tolik úspěchů co jsem jen mohl a chtěl, takže díky časovému odstupu, se kterým se k tomu vyjadřuji mohu říct, že mým největším úspěchem na RSku byli: "Espirt Mort, Viktor 36, Little008, Vrah5 a Danielj2k7".. lepší společníky pro hru jsem si nemohl přát."


_________________
Stromovous1 - Usilovný Viktor%2036
Spoiler:
 
Návrat hore Goto down
http://www.vksoft.eu/
 
Stromovous1 - Usilovný
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Blue Knights - Fórum :: Verejná čas :: Information :: Sieň Slávy-
Prejdi na: